Сторінка 1 з 1

Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Вів травня 01, 2012 10:47 pm
Гравитатор
Професійна атестація - матеріали на сайті Мінрегіонбуду:
http://minregion.gov.ua/index.php?optio ... 25&lang=uk

Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Сер травня 02, 2012 1:05 pm
Гравитатор
Конспекты лекций по сертификации архитекторов.
http://archportal.com.ua/articles/lekci ... t-apr-2012

Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Нед травня 13, 2012 10:19 am
Фадеєв Сергій
Даю своє бачення атестації, можливо не повне, але життездатне.

Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Нед травня 13, 2012 10:20 am
Фадеєв Сергій
Додаю, що не вмістилося в попередній лист


Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Нед травня 13, 2012 10:25 am
Фадеєв Сергій
Не хотелось заниматься сертификацией инженеров, но они сами, как видно, не способны определиться.
Отсюда вывод, который и международный союз архитекторов поддерживает: - архитектор должен быть лидером в любых проетах для строительства. ГИП - это его помощник там, где необходимо.

Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Пон липня 16, 2012 7:55 pm
SHAN
Доброго дня. Чи можливо відновити посилання на конспекти лекцій для сертифікації архітекторів?

Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Сер липня 25, 2012 5:06 pm
Микола Унгурян
вважаю за неправильне давати сертифікат на розробку містобудівної документації лише при наявності 20 років стажу. Також потрібно розбити по рівнях - детальний план території, генплан сільського населеного пункту, генплан міста, тощо, що робити 20 років випускникам-містобудівникам?

Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: П'ят жовтня 12, 2012 9:22 am
Saer1966
Як атестуватись тим хто закінчив вуз за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво" але працював як архітектор? В нашему регіоні достатньо невеликих приватних проектних підприємств лідери яких називають себе "проектантами", тому що не мають відповідного диплому, хоча і створюють архітектурні об'єкти як автори проектів. Деякі з них пропрацювали більше 15 років. Я особисто сім. Такі як я не причислюють себе до "великої архітектури". Я власне почуваю себе як польовий офіцер який веде за собою невеличкий взвод бійців. Працюючи з 1992 року неофіційно (як будівельник, як прораб, як автор проектів під чужу ліцензію, як розробник інтерьерів) тільки в 2005 році зміг створити невеличке приватне підприємство, получити ліцензію, і працювати відкрито, офіційно. В нашому підприємстві немає ГАПа. Всі архітектурні розробки зроблені мною. І я думаю, що якщо не маючи державних замовлень, не отримуючи допомоги від держави та підтримки від містобудівних установ, на чистому ентузіазмі, з страшними фінансовоми труднощами ми вижили навіть в умовах кризи - ми чогось варті. На сьогодняшній день в нас працюють молоді спеціалісти. Ніхто з них не може пройти атестацію: не має достатнього стажу, або закінчив ПЦБ, або ще не получив повної архітектурної освіти (молодший спеціаліст). Наш ГІП - жінка похилого віку на пенсії. Скажіть шановні - що робити таким як ми. Я думаю таких проектних груп достатньо багато по всій Україні. Чи не занадто легко Ви - генерали від архітектури жертвуєте своїми безіменими солдатами. Сьогодні мова іде не тільки про відповідальність професійну, але й віповідальність за людей які працюють в цій галузі по всій країні.
На форумі "Вільне спілкування" я не знайшов ні одної теми - їх просто немає? Тобто ведучим архітекторам країни немає про що спілкуватись? Так, я думаю що це гірка правда. В нашому місці архітектори також практично не спілкуються. Не хотілося б аналізувати цей факт на сайті під такою назвою.
Панове модератори та адміністратори сайту "Національної спілки архітекторів України", будь ласка, якщо Ви не збираєтесь викласти це питання як тему для розгляду на одному з форумів вашого сайту, прошу вас відповісти хочаб в приватному порядку на особисту пошту. Сьогодні я на порозі закриття підприємства та розпуску команди, можливо тому мені так боляче за втрачені 20 років життя.

Re: Професійна атестація.

ПовідомленняДодано: Чет жовтня 18, 2012 1:18 pm
kyura
Здравствуйте. Подскажите могу ли я рассчитывать на получение сертификата архитектора если у меня образование ПГС и стаж более 10 лет в проектировании объектов гражданского назначения (ГИП, разработчик ПСД, автор, авторский надзор)