Головам правлінь місцевих організацій НСАУ

Головам правлінь місцевих організацій НСАУ

Повідомлення Vladimir Gusakov » Вів липня 31, 2012 5:10 pm

Президією Атестаційної архітектурно-будівельної комісії прийнято наступні рішення щодо уточнення порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури.

1. Робочим органам Комісії спільно з секретарем Атестаційної архітектурно-будівельної комісії підготувати пропозиції щодо можливостей проходження Виконавцями-лауреатами Державних та міжнародних премій у галузі будівництва, містобудування та архітектури, визначеними профільними почесними званнями та тих, хто має профільний науковий ступінь, передатестаційної підготовки екстерном, з подальшою співбесідою у відповідній секції Комісії. При збереженні встановленого порядку здійснення оплат, в тому числі, в першу чергу, до загального фонду Державного бюджету України за співбесіду здійснюється у порядку та розмірі, встановленому за іспит.

2. Секції Комісії з професійної атестації архітекторів (О. П. Чижевський) надавати роз’яснення щодо чинності виданих раніше сертифікатів архітекторів та поширення їх дії на роботи з розроблення містобудівної документації та проектування об’єктів архітектури, чинності відповідної печатки «Сертифікованого архітектора», у тому числі шляхом підготовки виписок із протоколу засідання секції. Надавати такі роз’яснення за вимогою та на звернення осіб, що були сертифіковані Архітектурно-будівельною атестаційної комісією в період чинності постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2009р № 79.

3. Вважати за можливе робочому органу секції Комісії з професійної атестації архітекторів – Національній спілці архітекторів України, пропонувати Виконавцям послуги щодо виготовлення печаток архітекторам, які будуть отримувати сертифікати (виключно за їх бажанням).

4. Вважати за можливе робочому органу секції Комісії з професійної атестації архітекторів – Національної спілки архітекторів України, залучати до процесу сертифікації архітекторів регіональні відділення Національної спілки архітекторів України з метою надання консультацій стосовно процедури сертифікації та здійснення підтверджень стислих звітів щодо професійної діяльності.

31 травня 2012 р. в Мінрегіоні України відбулось засідання Атестаційної архітектурно-будівельної комісії, на якому за пропозицією Національної спілки архітекторів України було прийнято рішення щодо можливості проходження Виконавцями – інженерами – конструкторами, що мають великий досвід конструкторської роботи, передатестаційної підготовки екстерном з подальшою співбесідою у відповідній секції Комісії (секція з професійної атестації інженерів – проектувальників). Національній спілці архітекторів України доручено підготувати пропозиції щодо кандидатур таких інженерів – конструкторів.

Виходячи з наведеного, просимо:

- Терміново відновити в місцевих організаціях НСАУ діяльність створених згідно постанови Кабінету Міністрів від 03.02.2009 р. № 79. Комісій по підтвердженню стислих звітів щодо професійної діяльності Виконавців. Разом з тим необхідно визначити із числа членів таких комісій відповідальних осіб для проведення консультаційної роботи з виконавцями. Та повідомити про це Секретаріат архітектурної секції ААБК з яким вони в подальшому повинні співпрацювати. Відповідну інформацію розміщено на веб-сайті Національної спілки архітекторів України http://www.nsau.org , а також доведено до регіональних офісів робочого органу в містах Харкові, Львові, Одесі. З 20 червня 2012 року секцією Комісії з професійної атестації архітекторів документи від Виконавців будуть прийматись тільки при наявності погодженого місцевою організацією стислого звіту щодо їх професійної діяльності.

- Підготувати пропозиції щодо поширення дії раніше виданих сертифікатів на роботи з розроблення містобудівної документації та (або) проектування об’єктів архітектури. Пропозиції направити в секцію комісії з професійної атестації архітекторів (І. Г. Костенко) до 15 серпня 2012 року. Виписки із протоколів засідань секції є невід’ємною частиною раніше виданого сертифікату і будуть надаватись на звернення сертифікованих осіб та за наявності вказаних пропозицій місцевих організацій НСАУ.

- Підготувати пропозиції щодо висококваліфікованих інженерів – конструкторів, що мають великий досвід конструкторської роботи для організації їх передатестаційної підготовки екстерном. Пропозиції направити для узгодження і передачі в секцію з професійної атестації інженерів – проектувальників на адресу правління НСАУ (В. М. Гусаков) не пізніше 30 липня 2012 року.

- Інформацію по п.п. 1 і 3 цього листа просимо довести до архітекторів, що працюють у вашому регіоні.Президент

Національної спілки архітекторів

України – робочого органу Атестаційної

архітектурно-будівельної комісії В. М. Гусаков
Vladimir Gusakov
 
Повідомлення: 10
З нами з: Сер квітня 18, 2012 11:51 am

Повернутись до Блог президента НСАУ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість